Bize [email protected] adresi üzerinden ulaşabilirsiniz

FRS TOOLS

Bize [email protected] adresi üzerinden ulaşabilirsiniz

TANITIM VİDEOSU (TR)

TANITIM VİDEOSU (EN)

Hakkımızda

Profesyonel ellerin güçlü yardımcısı FRS Makina El Aletleri, 1995 yılında sektöre ilk adımını atmıştır. O günden bugüne geçen çeyrek asırlık zaman diliminde edindiği tecrübeyi, genç ve dinamik yapısını koruyarak sürdüren FRS Makina El Aletleri, müşterilerinden aldığı güvenle hızla büyümesini sürdürmektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren gelişimi ve değişimi ilke edinen FRS Makina El Aletleri, Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemle dikkat çekmektedir. Sektörel dinamiklerin dışına çıkarak ürünlerinde farklılık yaratarak bunu sunduğu kaliteyle tescilleyen FRS Makine, kurumsal yapısıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir. FRS Makina El Aletleri, Türkiye’de epoksi tabancasını ve sosis tabancasını ilk üreten firma olarak yenilikçi yapısıyla el aletleri sektöründe öncü olduğunu kanıtlamıştır. 

FRS Makina, bununla kalmamış ve sektörde bir ilke daha imza atarak Türk Patent Enstitüsü’nden patentini aldığı dünyada ilk olan yekpare alüminyum ana gövde içeren Metal Silikon Tabancası ve Metal Maket Bıçaklarının üretimini gerçekleştirmiştir. Üretilen bu ürün, dünden bugüne kadar tüm müşterilerinin hayatını kolaylaştırmış ve yoğun bir ilgi görmüştür. FRS Makina El Aletleri gerçekleştirdiği ilklerle sadece kendi marka değerine artı katmamış ülke ekonomisine de artı puan katmıştır. Ürettiği ilk Plastik Silikon Tabancası ile sektörün ihtiyacını karşılamıştır. FRS Makina El Aletleri, ürünlerini yurt dışına pazarlayarak ülkemizin ekonomisine katkı sağlamıştır. 

FRS Makina, ürün gamına son olarak yoğun ar-ge çalışmaları sonucu tamamen yeniliği ve kaliteyi simgeleyen kendine özgü tasarımıyla yeni nesil hava tabancasının üretimine başlamış ve piyasaya sunmuştur. 

FRS Makina, Avrupa ve Orta Doğu pazarında yer edinmiş ve onlarca ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Silikon tabancaları, epoksi tabancaları, sosis tabancaları, maket bıçakları ve hava tabancaları çeşitleri ile sektörde yerini alan ve her ürettiği ürünün kalitesinin arkasında duran FRS Makina El Aletleri, dünün bugünün değil yarının ürünlerini üretmenin azmiyle çalışmaktadır. Modern tesisleri ve uzman kadrolarıyla sektörün temel taşlarından birisi olmayı başarmış olan FRS Makina El Aletleri, gücünü kalitesinden ve ona güvenen müşterilerinden almaktadır. 

Yerinde saymayı değil, daima bir gelişim içinde olmayı kendine hedef edinen FRS Makina El Aletleri, ürettiği kaliteli ürünlerine uyguladığı uygun fiyat politikasıyla müşterisinin ve Türk ekonomisinin yanında yer almaktadır. 

 

Saygılarımızla FRS MAKİNA EL ALETLERİ A.Ş.